26.9.2020 III Kuhmoisten Sora-Ralli

Tulokset  Keskeyttäneet (15)  Rangaistukset (2)  Tilastot Lähtöluettelo  Online


 << SS1 SS3 >> Luokkatulokset
III Kuhmoisten Sora-Ralli
26.9.2020
SS 2, YLEISKILPAILUN TULOKSET
Ilman nuottia
Tullan UA
EK 2 Neste Kuhmoinen
 
SS2, 13.05km, nopein: 0km/h
SijNumOhjaajaLkTulosEro
148Lindroos Harras130,0
249Järvinen Asko130,0
351Altti Pekka130,0
452Kytölä Kari140,0
553Mieskonen Ari140,0
654Orbinski Mika140,0
755Oksanen Petri150,0
856Mattila Hannu150,0
957Pienmunne Sami150,0
1058Oksanen Matias150,0
1159Kaapu Mika150,0
1260Häkkinen Marko150,0
1361Laaksonen Tommi160,0
1462Rantanen Joonas160,0
1563Kuparinen Teuvo160,0
1664Lindroos Minna160,0
177Jorvala Juuso17:34,67:34,6
1823Santala Kim47:37,77:37,7
1922Laaksomaa Pasi47:49,47:49,4
2020Jutila Tomi47:55,67:55,6
2129Lindroos Esa67:56,47:56,4
229Suominen Ville27:57,37:57,3
236Majander Daniel18:04,18:04,1
245Puikkonen Jani18:04,38:04,3
251Vesterinen Petri18:05,38:05,3
2617Äyräväinen Henry48:11,38:11,3
2728Linden Raimo68:12,48:12,4
2816Kantoluoto Ville48:14,38:14,3
2914Iivari Jooa38:17,48:17,4
3025Glad Vesa58:18,08:18,0
312Leiviskä Rauli18:23,48:23,4
3226Aalto Asko58:27,58:27,5
3313Kemmo Ossi38:29,68:29,6
3412Kovanen Henry38:45,88:45,8
354Kelloperä Joni18:55,28:55,2
3615Jutila Ilkka49:02,59:02,5
3724Valkama Timo49:04,59:04,5
3827Koskinen Ari59:27,19:27,1
Tulos 2 ek: jälkeen
SijNumOhjaajaLk(sij)TulosEro
164Lindroos Minna16(1) 6:11,8
261Laaksonen Tommi16(2) 6:16,9 5,1
360Häkkinen Marko15(1) 6:19,8 8,0
456Mattila Hannu15(2) 6:28,9 17,1
563Kuparinen Teuvo16(3) 6:30,2 18,4
651Altti Pekka13(1) 6:32,1 20,3
752Kytölä Kari14(1) 6:35,1 23,3
859Kaapu Mika15(3) 6:37,0 25,2
962Rantanen Joonas16(4) 6:37,4 25,6
1054Orbinski Mika14(2) 6:40,2 28,4
1157Pienmunne Sami15(4) 6:42,2 30,4
1253Mieskonen Ari14(3) 6:46,2 34,4
1355Oksanen Petri15(5) 6:47,0 35,2
1449Järvinen Asko13(2) 7:01,2 49,4
1548Lindroos Harras13(3) 7:12,3 1:00,5
1658Oksanen Matias15(6) 7:24,7 1:12,9
177Jorvala Juuso1(1) 13:52,3 7:40,5
1823Santala Kim4(1) 14:03,2 7:51,4
1922Laaksomaa Pasi4(2) 14:22,0 8:10,2
2020Jutila Tomi4(3) 14:35,6 8:23,8
219Suominen Ville2(1) 14:35,7 8:23,9
225Puikkonen Jani1(2) 14:43,5 8:31,7
2329Lindroos Esa6(1) 14:53,7 8:41,9
241Vesterinen Petri1(3) 14:55,4 8:43,6
256Majander Daniel1(4) 15:05,7 8:53,9
2616Kantoluoto Ville4(4) 15:09,8 8:58,0
2728Linden Raimo6(2) 15:10,4 8:58,6
2825Glad Vesa5(1) 15:10,9 8:59,1
2917Äyräväinen Henry4(5) 15:18,2 9:06,4
3013Kemmo Ossi3(1) 15:32,1 9:20,3
3126Aalto Asko5(2) 15:41,0 9:29,2
322Leiviskä Rauli1(5) 15:43,3 9:31,5
3314Iivari Jooa3(2) 15:47,7 9:35,9
3412Kovanen Henry3(3) 16:04,7 9:52,9
354Kelloperä Joni1(6) 16:25,8 10:14,0
3624Valkama Timo4(6) 16:48,4 10:36,6
3715Jutila Ilkka4(7) 16:51,3 10:39,5
3827Koskinen Ari5(3) 17:30,4 11:18,6


Keskeyttäneet: 3, Suni Aki, 2B, Tekninen syy   -   8, Suokas Lauri, 1B, Kaasuvipu   -   10, Koikkalainen Arto, 2B, Tekninen syy   -   18, Mäntynen Ville, 1B, Ulosajo   -   19, Kallioniemi Henri, 1B, Ulosajo   -   21, Suomalainen Roope, 2B, Tekninen syy