02.02.2020 LähiTapiola FinRx Crosskart SM

Tulokset  Keskeyttäneet (0)  AT-pisteet (0)  Tilastot Lähtöön oikeutettujen lista CSV


        EK2 >> Luokkatulos
LähiTapiola FinRx Crosskart SM
02.02.2020
EK 1, YLEISKILPAILUN TULOKSET
Kaikki luokat
JoeUA
KRS1
 
EK1, 2.2km, nopein: 72km/h
SijNroNimiLkTulosEro
1174Salmi Pekka11:50,0
2117Tiilikka Jari-Matti11:51,81,8
3138Reijonen Toni11:54,14,1
4186Perämäki Juha-Pekka11:54,84,8
512Laapotti Timo11:56,16,1
6122Sirkkiä Ari11:56,26,2
7121Hyttinen Anssi11:56,36,3
8249Kauppinen Tuukka21:57,87,8
9143FRÖJDMAN LAURI11:59,29,2
10215Sääskilahti Ilari22:01,011,0
11134Suutarinen Antti12:01,611,6
12195Turunen Tapani12:02,012,0
13168Grönholm Niclas12:02,612,6
14457Halonen Lauri42:06,616,6
15482Kiikala Aleksi42:11,921,9
16415Ylilammi Joonatan42:19,029,0
17485Koskinen Veikka42:21,431,4
18499Suono Aleksi42:22,932,9
19255Kämppi Hugo22:23,833,8
2043Kinnunen Niko42:24,534,5
21422Kämppi Miro42:26,136,1
22433Nikusaari Aatu42:28,938,9
23486Perämäki Minea42:37,447,4
24419Keski-Korsu Peppi42:37,747,7
25448Anttila Alex42:37,947,9
26589Pulkkinen Kosti52:46,856,8
27513Männistö Iivari52:51,21:01,2
2818Penttinen Pasi12:56,21:06,2
29588Pulkkinen Kalle53:07,41:17,4
30525Mikkonen Max53:28,11:38,1
31510Männistö Iida-Maria53:50,32:00,3
32586Ylilammi Joanna54:47,52:57,5
33567Saarinen Viljami55:24,83:34,8
-295Suono Aleksi2L-aika:12:52:00
-139Asp Daniel1L-aika:13:09:30
Tulos EK 1:n jälkeen
SijNroNimiLk(Sija)TulosEro
1174Salmi Pekka1(1) 1:50,0
2117Tiilikka Jari-Matti1(2) 1:51,8 1,8
3138Reijonen Toni1(3) 1:54,1 4,1
4186Perämäki Juha-Pekka1(4) 1:54,8 4,8
512Laapotti Timo1(5) 1:56,1 6,1
6122Sirkkiä Ari1(6) 1:56,2 6,2
7121Hyttinen Anssi1(7) 1:56,3 6,3
8249Kauppinen Tuukka2(1) 1:57,8 7,8
9143FRÖJDMAN LAURI1(8) 1:59,2 9,2
10215Sääskilahti Ilari2(2) 2:01,0 11,0
11134Suutarinen Antti1(9) 2:01,6 11,6
12195Turunen Tapani1(10) 2:02,0 12,0
13168Grönholm Niclas1(11) 2:02,6 12,6
14457Halonen Lauri4(1) 2:06,6 16,6
15482Kiikala Aleksi4(2) 2:11,9 21,9
16415Ylilammi Joonatan4(3) 2:19,0 29,0
17485Koskinen Veikka4(4) 2:21,4 31,4
18499Suono Aleksi4(5) 2:22,9 32,9
19255Kämppi Hugo2(3) 2:23,8 33,8
2043Kinnunen Niko4(6) 2:24,5 34,5
21422Kämppi Miro4(7) 2:26,1 36,1
22433Nikusaari Aatu4(8) 2:28,9 38,9
23486Perämäki Minea4(9) 2:37,4 47,4
24419Keski-Korsu Peppi4(10) 2:37,7 47,7
25448Anttila Alex4(11) 2:37,9 47,9
26589Pulkkinen Kosti5(1) 2:46,8 56,8
27513Männistö Iivari5(2) 2:51,2 1:01,2
2818Penttinen Pasi1(12) 2:56,2 1:06,2
29588Pulkkinen Kalle5(3) 3:07,4 1:17,4
30525Mikkonen Max5(4) 3:28,1 1:38,1
31510Männistö Iida-Maria5(5) 3:50,3 2:00,3
32586Ylilammi Joanna5(6) 4:47,5 2:57,5
33567Saarinen Viljami5(7) 5:24,8 3:34,8
-139Asp DanielTulos puuttuu
-295Suono AleksiTulos puuttuu