02.02.2020 LähiTapiola FinRx Crosskart SM

Tulokset  Keskeyttäneet (0)  AT-pisteet (0)  Tilastot Lähtöön oikeutettujen lista CSV


 << EK1 EK3 >> Luokkatulos
LähiTapiola FinRx Crosskart SM
02.02.2020
EK 2, YLEISKILPAILUN TULOKSET
Kaikki luokat
JoeUA
KRS2
 
EK2, 2.2km, nopein: 74.3km/h
SijNroNimiLkTulosEro
1134Suutarinen Antti11:46,6
2117Tiilikka Jari-Matti11:49,52,9
3168Grönholm Niclas11:49,73,1
4174Salmi Pekka11:51,04,4
5138Reijonen Toni11:51,34,7
618Penttinen Pasi11:51,85,2
7186Perämäki Juha-Pekka11:53,46,8
8195Turunen Tapani11:53,46,8
9121Hyttinen Anssi11:53,56,9
10139Asp Daniel11:54,47,8
11249Kauppinen Tuukka21:56,19,5
12215Sääskilahti Ilari21:56,810,2
1312Laapotti Timo11:58,111,5
14457Halonen Lauri42:06,720,1
15499Suono Aleksi42:11,224,6
16295Suono Aleksi22:17,831,2
17255Kämppi Hugo22:19,733,1
1843Kinnunen Niko42:20,033,4
19415Ylilammi Joonatan42:20,533,9
20485Koskinen Veikka42:21,835,2
21422Kämppi Miro42:22,736,1
22419Keski-Korsu Peppi42:26,339,7
23448Anttila Alex42:28,842,2
24486Perämäki Minea42:30,243,6
25513Männistö Iivari52:42,455,8
26589Pulkkinen Kosti52:44,157,5
27143FRÖJDMAN LAURI13:16,71:30,1
28525Mikkonen Max53:25,21:38,6
29510Männistö Iida-Maria53:27,01:40,4
30567Saarinen Viljami54:12,52:25,9
31586Ylilammi Joanna54:36,22:49,6
-482Kiikala Aleksi4L-aika:10:53:00
-433Nikusaari Aatu4L-aika:11:01:30
-122Sirkkiä Ari1L-aika:14:08:00
Tulos EK 2:n jälkeen
SijNroNimiLk(Sija)TulosEro
1174Salmi Pekka1(1) 3:41,0
2117Tiilikka Jari-Matti1(2) 3:41,3 0,3
3138Reijonen Toni1(3) 3:45,4 4,4
4134Suutarinen Antti1(4) 3:48,2 7,2
5186Perämäki Juha-Pekka1(5) 3:48,2 7,2
6121Hyttinen Anssi1(6) 3:49,8 8,8
7168Grönholm Niclas1(7) 3:52,3 11,3
8249Kauppinen Tuukka2(1) 3:53,9 12,9
912Laapotti Timo1(8) 3:54,2 13,2
10195Turunen Tapani1(9) 3:55,4 14,4
11215Sääskilahti Ilari2(2) 3:57,8 16,8
12457Halonen Lauri4(1) 4:13,3 32,3
13499Suono Aleksi4(2) 4:34,1 53,1
14415Ylilammi Joonatan4(3) 4:39,5 58,5
15485Koskinen Veikka4(4) 4:43,2 1:02,2
16255Kämppi Hugo2(3) 4:43,5 1:02,5
1743Kinnunen Niko4(5) 4:44,5 1:03,5
1818Penttinen Pasi1(10) 4:48,0 1:07,0
19422Kämppi Miro4(6) 4:48,8 1:07,8
20419Keski-Korsu Peppi4(7) 5:04,0 1:23,0
21448Anttila Alex4(8) 5:06,7 1:25,7
22486Perämäki Minea4(9) 5:07,6 1:26,6
23143FRÖJDMAN LAURI1(11) 5:15,9 1:34,9
24589Pulkkinen Kosti5(1) 5:30,9 1:49,9
25513Männistö Iivari5(2) 5:33,6 1:52,6
26525Mikkonen Max5(3) 6:53,3 3:12,3
27510Männistö Iida-Maria5(4) 7:17,3 3:36,3
28586Ylilammi Joanna5(5) 9:23,7 5:42,7
29567Saarinen Viljami5(6) 9:37,3 5:56,3
-139Asp DanielTulos puuttuu
-122Sirkkiä AriTulos puuttuu
-482Kiikala AleksiTulos puuttuu
-295Suono AleksiTulos puuttuu
-433Nikusaari AatuTulos puuttuu
-588Pulkkinen KalleTulos puuttuu