02.02.2020 LähiTapiola FinRx Crosskart SM

Tulokset  Keskeyttäneet (0)  AT-pisteet (0)  Tilastot Lähtöön oikeutettujen lista CSV


 << EK1 EK3 >> Yleiskilpailun tulos
LähiTapiola FinRx Crosskart SM
02.02.2020
EK 2, LUOKKATULOKSET
Kaikki luokat
JoeUA
KRS2
 
Luokka 1, XTREM, Lähti:21
EK2, 2.2km, nopein: 74.3km/h
SijNroNimiTulosEro
1134Suutarinen Antti1:46,6
2117Tiilikka Jari-Matti1:49,52,9
3168Grönholm Niclas1:49,73,1
4174Salmi Pekka1:51,04,4
5138Reijonen Toni1:51,34,7
618Penttinen Pasi1:51,85,2
7186Perämäki Juha-Pekka1:53,46,8
8195Turunen Tapani1:53,46,8
9121Hyttinen Anssi1:53,56,9
10139Asp Daniel1:54,47,8
1112Laapotti Timo1:58,111,5
12143FRÖJDMAN LAURI3:16,71:30,1
-122Sirkkiä AriL-aika:14:08:00
Tulos EK 2 jälkeen
SijNroNimiTulosEro
1174Salmi Pekka3:41,0
2117Tiilikka Jari-Matti3:41,3 0,3
3138Reijonen Toni3:45,4 4,4
4134Suutarinen Antti3:48,2 7,2
5186Perämäki Juha-Pekka3:48,2 7,2
6121Hyttinen Anssi3:49,8 8,8
7168Grönholm Niclas3:52,3 11,3
812Laapotti Timo3:54,2 13,2
9195Turunen Tapani3:55,4 14,4
1018Penttinen Pasi4:48,0 1:07,0
11143FRÖJDMAN LAURI5:15,9 1:34,9
-139Asp DanielTulos puuttuu
-122Sirkkiä AriTulos puuttuu

 
Luokka 2, XTREM Junior, Lähti:7
EK2, 2.2km, nopein: 68.2km/h
SijNroNimiTulosEro
1249Kauppinen Tuukka1:56,1
2215Sääskilahti Ilari1:56,80,7
3295Suono Aleksi2:17,821,7
4255Kämppi Hugo2:19,723,6
Tulos EK 2 jälkeen
SijNroNimiTulosEro
1249Kauppinen Tuukka3:53,9
2215Sääskilahti Ilari3:57,8 3,9
3255Kämppi Hugo4:43,5 49,6
-295Suono AleksiTulos puuttuu

 
Luokka 3, 125cc, Lähti:6
EK2, 2.2km, nopein: 65.4km/h
SijNroNimiTulosEro
Tulos EK 2 jälkeen
SijNroNimiTulosEro

 
Luokka 4, 85cc, Lähti:11
EK2, 2.2km, nopein: 62.5km/h
SijNroNimiTulosEro
1457Halonen Lauri2:06,7
2499Suono Aleksi2:11,24,5
343Kinnunen Niko2:20,013,3
4415Ylilammi Joonatan2:20,513,8
5485Koskinen Veikka2:21,815,1
6422Kämppi Miro2:22,716,0
7419Keski-Korsu Peppi2:26,319,6
8448Anttila Alex2:28,822,1
9486Perämäki Minea2:30,223,5
-482Kiikala AleksiL-aika:10:53:00
-433Nikusaari AatuL-aika:11:01:30
Tulos EK 2 jälkeen
SijNroNimiTulosEro
1457Halonen Lauri4:13,3
2499Suono Aleksi4:34,1 20,8
3415Ylilammi Joonatan4:39,5 26,2
4485Koskinen Veikka4:43,2 29,9
543Kinnunen Niko4:44,5 31,2
6422Kämppi Miro4:48,8 35,5
7419Keski-Korsu Peppi5:04,0 50,7
8448Anttila Alex5:06,7 53,4
9486Perämäki Minea5:07,6 54,3
-482Kiikala AleksiTulos puuttuu
-433Nikusaari AatuTulos puuttuu

 
Luokka 5, Mini, Lähti:7
EK2, 2.2km, nopein: 48.8km/h
SijNroNimiTulosEro
1513Männistö Iivari2:42,4
2589Pulkkinen Kosti2:44,11,7
3525Mikkonen Max3:25,242,8
4510Männistö Iida-Maria3:27,044,6
5567Saarinen Viljami4:12,51:30,1
6586Ylilammi Joanna4:36,21:53,8
Tulos EK 2 jälkeen
SijNroNimiTulosEro
1589Pulkkinen Kosti5:30,9
2513Männistö Iivari5:33,6 2,7
3525Mikkonen Max6:53,3 1:22,4
4510Männistö Iida-Maria7:17,3 1:46,4
5586Ylilammi Joanna9:23,7 3:52,8
6567Saarinen Viljami9:37,3 4:06,4
-588Pulkkinen KalleTulos puuttuu