29.2.2020 SM Itäralli

Tulokset  Keskeyttäneet (41)  AT-pisteet (2)  Tilastot Lähtöön oikeutettujen lista CSV


 << EK1 EK3 >> Luokkatulos
SM Itäralli
29.2.2020
EK 2, YLEISKILPAILUN TULOKSET
Ralli SM
JOENSUUN URHEILUAUTOILIJAT
Satulavaara
 
EK2, 11.5km, nopein: 124.4km/h
SijNroNimiLkTulosEro
13Lindholm Emil15:32,7
22Asunmaa Teemu15:35,42,7
37Salo Juha15:36,03,3
41Breen Craig65:36,84,1
54Heikkilä Mikko15:37,64,9
65Nikara Jarkko15:38,55,8
76Ruotsalainen Esa15:46,814,1
89Metsälä Juuso15:50,517,8
914Hautamäki Ville25:54,722,0
1015Kinnunen Jaro25:55,622,9
118Kasi Jukka15:57,324,6
1211Pynnönen Ville15:57,825,1
1317Heikkinen Toomas15:58,826,1
1416Tahko Riku26:00,828,1
1531Lauronen Toni16:01,729,0
1610Lehti Mikko16:02,429,7
1734Pajari Sami36:03,831,1
1835Röyhkiö Aleksi36:06,233,5
1920Hirvonen Vesa66:07,534,8
2037Hokkala Henri36:07,835,1
2133Joona Lauri36:08,736,0
2212Lindberg Jussi26:09,436,7
2319Mäenpää Timo26:10,037,3
2442Koski-Lammi Heikki36:11,238,5
2518Lähdeniemi Arttu26:11,739,0
2646Lotvinov Ilya16:12,139,4
2728Kuikka Jari26:12,539,8
2836Luhtaniemi Jani36:12,639,9
2924Lavio Jaakko26:14,441,7
3048Rzhevkin Alexandr16:14,842,1
3132Niskala Teuvo16:15,743,0
3241Koski-Lammi Juho36:17,444,7
3339Markkanen Kalle36:17,544,8
3453Huovinen Joonas36:18,645,9
3522Koivisto Ari-Pekka26:19,446,7
3621Hämäläinen Kari16:19,747,0
3727Tuuri Jari16:19,747,0
3838Korhonen Roope36:19,847,1
3940Trogen Sami-Matti36:20,447,7
4013Rytkönen Anssi26:21,248,5
4130Pasanen Juha26:22,850,1
4257Patajoki Niko36:23,350,6
4323Seilo Joni26:27,755,0
4443Laivola Julle26:29,757,0
4529Ikonen Jukka26:32,559,8
4652Manninen Markus36:33,11:00,4
4745Cherkasov Evgeny26:34,11:01,4
4826Hulkkonen Tapani16:36,91:04,2
4947Oksanen Joni36:39,01:06,3
5050Nitiss Reinis36:39,61:06,9
5154Toporov Oleg16:43,21:10,5
5249Nieminen Kristian36:43,31:10,6
5360Berezkin Gregory16:44,11:11,4
5444Hassinen Markus66:44,61:11,9
5566Pensas Jere46:48,71:16,0
5661Korvola Sami46:50,51:17,8
5763Heikkinen Oskari46:51,81:19,1
5870Hirvonen Kimi46:55,31:22,6
5958Posadskiy Aleksandr26:55,61:22,9
6065Mäkinen Tommi46:57,61:24,9
6162Jäppinen Petteri46:58,41:25,7
6269Herranen Toni46:58,41:25,7
6364Kiminki Miko46:59,31:26,6
6472Heino Niklas46:59,81:27,1
6559Campagnoli Gabriele27:00,51:27,8
6668Pajuoja Walle47:11,41:38,7
6767Lahtinen Eeka47:16,11:43,4
6871Manerus Matti47:24,81:52,1
6955Lahti Teijo37:31,51:58,8
7073Goman Patrik47:48,22:15,5
Tulos EK 2:n jälkeen
SijNroNimiLk(Sija)TulosEro
13Lindholm Emil1(1) 12:00,9
21Breen Craig6(1) 12:05,3 4,4
37Salo Juha1(2) 12:05,8 4,9
42Asunmaa Teemu1(3) 12:09,5 8,6
54Heikkilä Mikko1(4) 12:10,7 9,8
65Nikara Jarkko1(5) 12:11,8 10,9
76Ruotsalainen Esa1(6) 12:28,3 27,4
89Metsälä Juuso1(7) 12:34,6 33,7
915Kinnunen Jaro2(1) 12:50,8 49,9
1014Hautamäki Ville2(2) 12:51,5 50,6
1111Pynnönen Ville1(8) 12:53,8 52,9
1216Tahko Riku2(3) 12:56,9 56,0
1310Lehti Mikko1(9) 13:00,3 59,4
1417Heikkinen Toomas1(10) 13:00,9 1:00,0
158Kasi Jukka1(11) 13:01,3 1:00,4
1634Pajari Sami3(1) 13:04,5 1:03,6
1731Lauronen Toni1(12) 13:05,8 1:04,9
1833Joona Lauri3(2) 13:13,0 1:12,1
1935Röyhkiö Aleksi3(3) 13:13,3 1:12,4
2020Hirvonen Vesa6(2) 13:15,7 1:14,8
2146Lotvinov Ilya1(13) 13:15,7 1:14,8
2237Hokkala Henri3(4) 13:16,6 1:15,7
2319Mäenpää Timo2(4) 13:17,4 1:16,5
2412Lindberg Jussi2(5) 13:20,5 1:19,6
2542Koski-Lammi Heikki3(5) 13:25,2 1:24,3
2636Luhtaniemi Jani3(6) 13:25,5 1:24,6
2739Markkanen Kalle3(7) 13:27,3 1:26,4
2818Lähdeniemi Arttu2(6) 13:27,4 1:26,5
2948Rzhevkin Alexandr1(14) 13:28,2 1:27,3
3024Lavio Jaakko2(7) 13:30,6 1:29,7
3128Kuikka Jari2(8) 13:33,9 1:33,0
3241Koski-Lammi Juho3(8) 13:34,9 1:34,0
3321Hämäläinen Kari1(15) 13:35,4 1:34,5
3440Trogen Sami-Matti3(9) 13:35,9 1:35,0
3553Huovinen Joonas3(10) 13:37,5 1:36,6
3632Niskala Teuvo1(16) 13:38,9 1:38,0
3722Koivisto Ari-Pekka2(9) 13:41,2 1:40,3
3813Rytkönen Anssi2(10) 13:42,4 1:41,5
3930Pasanen Juha2(11) 13:44,3 1:43,4
4038Korhonen Roope3(11) 13:45,2 1:44,3
4127Tuuri Jari1(17) 13:54,0 1:53,1
4257Patajoki Niko3(12) 13:56,0 1:55,1
4343Laivola Julle2(12) 13:57,0 1:56,1
4423Seilo Joni2(13) 13:58,9 1:58,0
4529Ikonen Jukka2(14) 14:01,2 2:00,3
4652Manninen Markus3(13) 14:06,7 2:05,8
4747Oksanen Joni3(14) 14:13,3 2:12,4
4845Cherkasov Evgeny2(15) 14:15,6 2:14,7
4949Nieminen Kristian3(15) 14:27,0 2:26,1
5054Toporov Oleg1(18) 14:28,2 2:27,3
5150Nitiss Reinis3(16) 14:28,7 2:27,8
5260Berezkin Gregory1(19) 14:31,6 2:30,7
5344Hassinen Markus6(3) 14:39,5 2:38,6
5461Korvola Sami4(1) 14:46,4 2:45,5
5563Heikkinen Oskari4(2) 14:49,9 2:49,0
5669Herranen Toni4(3) 14:52,5 2:51,6
5766Pensas Jere4(4) 14:55,9 2:55,0
5862Jäppinen Petteri4(5) 14:56,4 2:55,5
5958Posadskiy Aleksandr2(16) 14:57,2 2:56,3
6072Heino Niklas4(6) 15:02,5 3:01,6
6164Kiminki Miko4(7) 15:02,9 3:02,0
6265Mäkinen Tommi4(8) 15:03,0 3:02,1
6370Hirvonen Kimi4(9) 15:07,9 3:07,0
6459Campagnoli Gabriele2(17) 15:18,4 3:17,5
6568Pajuoja Walle4(10) 15:32,2 3:31,3
6667Lahtinen Eeka4(11) 15:40,2 3:39,3
6771Manerus Matti4(12) 15:51,2 3:50,3
6873Goman Patrik4(13) 15:58,7 3:57,8
6926Hulkkonen Tapani1(20) 16:32,3 4:31,4
7055Lahti Teijo3(17) 16:32,5 4:31,6


Keskeyttäneet: 25, Kihlman Jari, 2A, Tekninen vika