15.01.2022 Juankoski Ralli

Tulokset  Keskeyttäneet (18)  AT-pisteet (0)  Tilastot Lähtöön oikeutettujen lista CSV


 << EK3 EK5 >> Luokkatulos
Juankoski Ralli
15.01.2022
EK 4, YLEISKILPAILUN TULOKSET
Kaikki luokat
Pohjois-Savon AU
Reijo Hyvärinen Ky
 
EK4, 9.5km, nopein: 124.6km/h
SijNroNimiLkTulosEro
161Karppi Tero (S)124:34,5
276Hukkanen Kai (S)194:38,03,5
389Heiskanen Matti (S)214:38,64,1
457Väätäinen Antti ()114:39,34,8
567Pulkkinen Ville (S)134:39,55,0
665Karjalainen Ville ()124:39,65,1
745Kuusinen Teemu (S)104:39,75,2
864Koljonen Veeti ()124:41,16,6
942Niini Timi (S)104:41,26,7
1059Laitinen Pasi (S)124:42,27,7
1136Melanen Jukka (S)104:42,68,1
1238Jauhiainen Oskari (S)104:44,610,1
1392martikainen pasi ()234:44,710,2
1483rantanen petteri (S)194:45,611,1
1571Pohjonen Eemeli (S)184:46,311,8
1655kytölä kari (S)114:46,912,4
1721Ketomäki Toni (S)34:47,112,6
1851Ruotsalainen Joonas (S)114:47,613,1
1939Lindén Jari (S)104:50,215,7
2073Pannula Kristian (S)184:50,415,9
2135Lämsä Tommi (S)104:52,818,3
2210Tonteri Joonas (S)14:53,519,0
2352Riihimäki Tomi (S)114:53,919,4
2470Friman Matti (S)164:55,621,1
2590Merenniemi Jonne ()84:56,822,3
2647Immonen Juha ()104:57,222,7
2762Hyttinen Anssi (S)124:58,824,3
2831Hartojoki Harri (S)84:59,625,1
2946Hassinen Kimmo ()105:01,026,5
3074Ahonen Timo (S)195:01,426,9
3153Laitinen Henri (S)115:01,627,1
3213Sutinen Petter ()15:03,028,5
3341Puikkonen Jani (S)105:03,028,5
3412Parviainen Aki ()15:03,328,8
3577Ihalainen Mika (S)195:03,328,8
3640Hokkala Joakim (S)105:03,428,9
379Tiilikainen Tomi (S)15:04,129,6
3878Syvänen Sami (S)195:04,830,3
3932Kiiskinen Samuli ()85:05,631,1
4084Hakkarainen Markku ()195:06,131,6
4134Jaatinen Rami (S)105:06,331,8
4263Saarelainen Mika ()125:06,932,4
4368Hartikainen Alex ()135:07,432,9
4419Säisä Sakke (S)25:08,433,9
4580Koskinen Jukka (S)195:09,034,5
4672Järveläinen Pasi (S)185:09,835,3
473Mäntynen Ville (S)15:10,536,0
4887Pennanen Matti ()195:11,436,9
4979Oksanen Petri (S)195:12,237,7
504Pitkänen Matti (S)15:13,138,6
5111Martiskainen Ismo ()15:13,238,7
5218Koskinen Timo (S)25:13,438,9
5320Sokka Oskari (S)25:14,339,8
5466Saarelainen Joonas ()125:15,340,8
5588Väätäinen Riku ()195:15,841,3
5669Harju Janne (S)165:16,742,2
5749Leppänen Pasi (S)115:19,745,2
581Ylennysmäki Jouni (S)15:21,346,8
5950Petri Leppänen (S)115:21,847,3
606Kuorikoski Tero (S)15:22,548,0
6115Rönkkö Reettu (S)25:32,858,3
6222Paasikivi Teemu (S)35:36,51:02,0
6356KARJALAINEN KARI ()115:36,71:02,2
642Puranen Jani (S)15:36,91:02,4
6529Anttonen Pekka (S)65:37,51:03,0
6658Matilainen Kalle (S)125:43,91:09,4
675Lindström Juha (S)15:44,31:09,8
6816Järvinen Onni (S)25:44,81:10,3
6917Mynttinen Samuli (S)25:50,21:15,7
7086Hiltunen Juha ()196:09,61:35,1
7114suvinen juulia (S)26:09,91:35,4
7226kuparinen antti (S)56:10,81:36,3
7327Båga Vesa (S)56:12,61:38,1
7425Uotila Matti (S)56:18,41:43,9
7548Tiainen Nestori (S)116:42,92:08,4
7637Salo Jukka (S)1013:01,58:27,0
Tulos EK 4:n jälkeen
SijNroNimiLk(Sija)TulosEro
145Kuusinen Teemu (S)10(1) 19:00,2
267Pulkkinen Ville (S)13(1) 19:06,9 6,7
365Karjalainen Ville ()12(1) 19:13,0 12,8
436Melanen Jukka (S)10(2) 19:15,4 15,2
561Karppi Tero (S)12(2) 19:15,9 15,7
683rantanen petteri (S)19(1) 19:18,6 18,4
742Niini Timi (S)10(3) 19:19,6 19,4
864Koljonen Veeti ()12(3) 19:19,7 19,5
938Jauhiainen Oskari (S)10(4) 19:20,0 19,8
1089Heiskanen Matti (S)21(1) 19:22,4 22,2
1176Hukkanen Kai (S)19(2) 19:22,6 22,4
1271Pohjonen Eemeli (S)18(1) 19:25,3 25,1
1359Laitinen Pasi (S)12(4) 19:26,2 26,0
1457Väätäinen Antti ()11(1) 19:26,5 26,3
1555kytölä kari (S)11(2) 19:48,2 48,0
1692martikainen pasi ()23(1) 19:50,5 50,3
1735Lämsä Tommi (S)10(5) 19:52,8 52,6
1821Ketomäki Toni (S)3(1) 19:54,9 54,7
1952Riihimäki Tomi (S)11(3) 20:00,3 1:00,1
2039Lindén Jari (S)10(6) 20:02,4 1:02,2
2147Immonen Juha ()10(7) 20:05,2 1:05,0
2241Puikkonen Jani (S)10(8) 20:09,8 1:09,6
2377Ihalainen Mika (S)19(3) 20:14,2 1:14,0
2462Hyttinen Anssi (S)12(5) 20:19,1 1:18,9
2510Tonteri Joonas (S)1(1) 20:20,7 1:20,5
2673Pannula Kristian (S)18(2) 20:21,1 1:20,9
2753Laitinen Henri (S)11(4) 20:21,9 1:21,7
2870Friman Matti (S)16(1) 20:22,1 1:21,9
2990Merenniemi Jonne ()8(1) 20:28,1 1:27,9
3040Hokkala Joakim (S)10(9) 20:32,2 1:32,0
319Tiilikainen Tomi (S)1(2) 20:36,7 1:36,5
3232Kiiskinen Samuli ()8(2) 20:40,6 1:40,4
3313Sutinen Petter ()1(3) 20:41,3 1:41,1
3412Parviainen Aki ()1(4) 20:41,8 1:41,6
3531Hartojoki Harri (S)8(3) 20:42,2 1:42,0
3646Hassinen Kimmo ()10(10) 20:43,5 1:43,3
3774Ahonen Timo (S)19(4) 20:45,3 1:45,1
3863Saarelainen Mika ()12(6) 20:56,3 1:56,1
3987Pennanen Matti ()19(5) 21:02,2 2:02,0
4072Järveläinen Pasi (S)18(3) 21:04,4 2:04,2
4111Martiskainen Ismo ()1(5) 21:07,8 2:07,6
4284Hakkarainen Markku ()19(6) 21:08,6 2:08,4
4318Koskinen Timo (S)2(1) 21:09,1 2:08,9
4419Säisä Sakke (S)2(2) 21:11,0 2:10,8
4534Jaatinen Rami (S)10(11) 21:16,8 2:16,6
4679Oksanen Petri (S)19(7) 21:18,9 2:18,7
4766Saarelainen Joonas ()12(7) 21:19,1 2:18,9
4869Harju Janne (S)16(2) 21:28,2 2:28,0
4988Väätäinen Riku ()19(8) 21:29,0 2:28,8
504Pitkänen Matti (S)1(6) 21:30,3 2:30,1
5149Leppänen Pasi (S)11(5) 21:33,0 2:32,8
5220Sokka Oskari (S)2(3) 21:36,2 2:36,0
5380Koskinen Jukka (S)19(9) 21:41,7 2:41,5
5450Petri Leppänen (S)11(6) 21:47,3 2:47,1
551Ylennysmäki Jouni (S)1(7) 22:13,1 3:12,9
566Kuorikoski Tero (S)1(8) 22:19,8 3:19,6
5756KARJALAINEN KARI ()11(7) 22:20,1 3:19,9
585Lindström Juha (S)1(9) 22:34,1 3:33,9
5922Paasikivi Teemu (S)3(2) 22:43,5 3:43,3
602Puranen Jani (S)1(10) 22:46,2 3:46,0
6129Anttonen Pekka (S)6(1) 22:57,1 3:56,9
6215Rönkkö Reettu (S)2(4) 23:19,1 4:18,9
6316Järvinen Onni (S)2(5) 23:22,3 4:22,1
6458Matilainen Kalle (S)12(8) 23:22,9 4:22,7
6517Mynttinen Samuli (S)2(6) 23:34,5 4:34,3
6686Hiltunen Juha ()19(10) 24:45,4 5:45,2
6714suvinen juulia (S)2(7) 24:45,7 5:45,5
6826kuparinen antti (S)5(1) 25:14,5 6:14,3
6927Båga Vesa (S)5(2) 25:19,1 6:18,9
7025Uotila Matti (S)5(3) 26:48,0 7:47,8
7151Ruotsalainen Joonas (S)11(8) 27:35,8 8:35,6
7248Tiainen Nestori (S)11(9) 28:54,5 9:54,3
7337Salo Jukka (S)10(12) 29:01,4 10:01,2
7478Syvänen Sami (S)19(11) 30:54,5 11:54,3
753Mäntynen Ville (S)1(11) 46:09,5 27:09,3
7668Hartikainen Alex ()13(2) 1:14:06,7 55:06,5


Keskeyttäneet: 8, Rissanen Janne (S), 2B, Ulosajo   -   24, ilminen Mirco (S), 4A, Tekninen vika   -   28, Konttinen Matti (S), 2A, Moottori   -   30, Leppälahti Jouni (S), LÄHTÖ, Tekninen vika   -   33, Pulkkinen Hannu (), 4A, Vaihdelaatikko   -   44, suuronen Juha-pekka (S), 4B, Tekninen vika   -   54, Oksanen Matias (S), 1B, Moottori   -   75, Häkkilä Matti (S), 2B, Vetoakseli   -   81, Mertanen Juha (S), 3A, Tekninen vika   -   91, Väänänen Aki (), 2A, Tekninen vika   -   93, Jauhiainen Ville (), 3B, Tekninen vika