24.8.2019 Mšnttš 200-Ajo

Tulokset  Keskeyttäneet (16)  AT-pisteet (1)  Tilastot Lähtöön oikeutettujen lista CSV


 << EK2 EK4 >> Luokkatulos
Mšnttš 200-Ajo
24.8.2019
EK 3, YLEISKILPAILUN TULOKSET
Ilman nuottia
EUROPEAN SPEED AND RALLY CLUB
EK3
 
EK3, 10.47km, nopein: 102.3km/h
SijNroNimiLkTulosEro
177Saari Kari-Pekka86:08,3
287Ruottunen Jonni86:13,45,1
388Högström Juha86:13,45,1
489Häkkinen Marko86:16,27,9
547Kytölä Kari46:21,813,5
690Kuusinen Teemu86:23,415,1
781Latvala Eetu86:30,922,6
850Honkanen Petri46:31,323,0
986Aaltonen Antti86:33,224,9
1085Puupponen Jarno86:35,827,5
1180Saari Sami86:36,127,8
1255Suokas Lauri46:36,828,5
1351Kukkonen Veli46:39,030,7
1484Henttonen Juha86:39,431,1
1579Stålhammar Eetu86:39,631,3
1654Nurminen Jari46:40,632,3
1752Aaltonen Ari46:41,933,6
1864Nykänen Juho76:42,334,0
1963Laaksomaa Pasi66:46,638,3
2065Sahila Aki76:49,240,9
2174Mieskonen Ari86:49,541,2
2276Rantanen Keijo86:49,641,3
2360Santala Kim66:53,445,1
2449Minkkinen Vesa46:53,545,2
2548Saari Ilpo46:53,845,5
2667Kallioniemi Henri76:54,946,6
2773Lindlöf Albert86:55,046,7
2861Moilanen Aukusti66:57,148,8
2953Järvinen Asko47:00,452,1
3066Ylinen Joni77:01,453,1
3169Aro Otto77:02,053,7
3262Syvänoro Tero67:04,255,9
3357Ruusiala Hannu47:05,256,9
3470Ylennysmäki Jouni77:05,757,4
3559Pihlman Kai67:06,658,3
3658Lindroos Harras47:09,01:00,7
3772Haapasalmi Esko77:10,21:01,9
3856Wirtanen Kari47:11,61:03,3
3983Kananoja Jussi87:21,31:13,0
Tulos EK 3:n jälkeen
SijNroNimiLk(Sija)TulosEro
187Ruottunen Jonni8(1) 11:04,0
277Saari Kari-Pekka8(2) 11:07,4 3,4
388Högström Juha8(3) 11:14,0 10,0
489Häkkinen Marko8(4) 11:15,2 11,2
547Kytölä Kari4(1) 11:21,2 17,2
690Kuusinen Teemu8(5) 11:26,7 22,7
786Aaltonen Antti8(6) 11:40,8 36,8
881Latvala Eetu8(7) 11:47,0 43,0
950Honkanen Petri4(2) 11:47,1 43,1
1055Suokas Lauri4(3) 11:48,0 44,0
1180Saari Sami8(8) 11:50,0 46,0
1284Henttonen Juha8(9) 11:51,9 47,9
1385Puupponen Jarno8(10) 11:53,5 49,5
1479Stålhammar Eetu8(11) 11:54,6 50,6
1554Nurminen Jari4(4) 11:55,4 51,4
1651Kukkonen Veli4(5) 11:57,7 53,7
1764Nykänen Juho7(1) 12:03,4 59,4
1852Aaltonen Ari4(6) 12:06,0 1:02,0
1963Laaksomaa Pasi6(1) 12:11,1 1:07,1
2074Mieskonen Ari8(12) 12:18,7 1:14,7
2160Santala Kim6(2) 12:19,3 1:15,3
2265Sahila Aki7(2) 12:20,1 1:16,1
2349Minkkinen Vesa4(7) 12:25,6 1:21,6
2448Saari Ilpo4(8) 12:27,0 1:23,0
2567Kallioniemi Henri7(3) 12:30,0 1:26,0
2657Ruusiala Hannu4(9) 12:30,3 1:26,3
2761Moilanen Aukusti6(3) 12:30,6 1:26,6
2866Ylinen Joni7(4) 12:34,3 1:30,3
2976Rantanen Keijo8(13) 12:35,8 1:31,8
3069Aro Otto7(5) 12:37,2 1:33,2
3153Järvinen Asko4(10) 12:39,9 1:35,9
3259Pihlman Kai6(4) 12:41,7 1:37,7
3358Lindroos Harras4(11) 12:46,5 1:42,5
3470Ylennysmäki Jouni7(6) 12:48,5 1:44,5
3562Syvänoro Tero6(5) 12:51,8 1:47,8
3673Lindlöf Albert8(14) 12:52,6 1:48,6
3756Wirtanen Kari4(12) 12:54,3 1:50,3
3872Haapasalmi Esko7(7) 13:00,4 1:56,4
3983Kananoja Jussi8(15) 13:12,0 2:08,0


Keskeyttäneet: 68, Jutila Tomi, 3B, Tekninen vika   -   71, M√§kinen Juuso, 2B, Ulosajo   -   75, M√§kitalo Markus, 3B, Tekninen vika   -   78, Talso Jan, 3B, Tekninen vika   -   82, Kauppinen Juho, 3B, Ulosajo