24.8.2019 Mšnttš 200-Ajo

Tulokset  Keskeyttäneet (16)  AT-pisteet (1)  Tilastot Lähtöön oikeutettujen lista CSV


 << EK3 Maali> Luokkatulos
Mšnttš 200-Ajo
24.8.2019
EK 4, YLEISKILPAILUN TULOKSET
Ilman nuottia
EUROPEAN SPEED AND RALLY CLUB
EK4
 
EK4, 13.77km, nopein: 109.7km/h
SijNroNimiLkTulosEro
187Ruottunen Jonni87:31,8
288Högström Juha87:34,83,0
389Häkkinen Marko87:41,69,8
447Kytölä Kari47:44,412,6
577Saari Kari-Pekka87:46,014,2
690Kuusinen Teemu87:46,214,4
781Latvala Eetu87:52,720,9
880Saari Sami88:00,929,1
954Nurminen Jari48:01,129,3
1086Aaltonen Antti88:01,729,9
1185Puupponen Jarno88:04,632,8
1255Suokas Lauri48:08,837,0
1352Aaltonen Ari48:12,740,9
1450Honkanen Petri48:16,444,6
1579Stålhammar Eetu88:17,245,4
1660Santala Kim68:22,951,1
1774Mieskonen Ari88:23,051,2
1851Kukkonen Veli48:24,652,8
1984Henttonen Juha88:24,752,9
2063Laaksomaa Pasi68:25,353,5
2164Nykänen Juho78:25,954,1
2276Rantanen Keijo88:29,657,8
2349Minkkinen Vesa48:31,759,9
2467Kallioniemi Henri78:32,11:00,3
2561Moilanen Aukusti68:35,21:03,4
2665Sahila Aki78:36,81:05,0
2766Ylinen Joni78:37,81:06,0
2857Ruusiala Hannu48:37,91:06,1
2948Saari Ilpo48:40,41:08,6
3059Pihlman Kai68:42,71:10,9
3162Syvänoro Tero68:43,21:11,4
3258Lindroos Harras48:43,51:11,7
3353Järvinen Asko48:45,31:13,5
3456Wirtanen Kari48:46,21:14,4
3569Aro Otto78:49,41:17,6
3670Ylennysmäki Jouni78:49,91:18,1
3772Haapasalmi Esko78:55,91:24,1
3873Lindlöf Albert88:56,61:24,8
3983Kananoja Jussi88:59,91:28,1
Tulos EK 4:n jälkeen
SijNroNimiLk(Sija)TulosEro
187Ruottunen Jonni8(1) 18:35,8
288Högström Juha8(2) 18:48,8 13,0
377Saari Kari-Pekka8(3) 18:53,4 17,6
489Häkkinen Marko8(4) 18:56,8 21,0
547Kytölä Kari4(1) 19:05,6 29,8
690Kuusinen Teemu8(5) 19:12,9 37,1
781Latvala Eetu8(6) 19:39,7 1:03,9
886Aaltonen Antti8(7) 19:42,5 1:06,7
980Saari Sami8(8) 19:50,9 1:15,1
1054Nurminen Jari4(2) 19:56,5 1:20,7
1155Suokas Lauri4(3) 19:56,8 1:21,0
1285Puupponen Jarno8(9) 19:58,1 1:22,3
1350Honkanen Petri4(4) 20:03,5 1:27,7
1479Stålhammar Eetu8(10) 20:11,8 1:36,0
1584Henttonen Juha8(11) 20:16,6 1:40,8
1652Aaltonen Ari4(5) 20:18,7 1:42,9
1751Kukkonen Veli4(6) 20:22,3 1:46,5
1864Nykänen Juho7(1) 20:29,3 1:53,5
1963Laaksomaa Pasi6(1) 20:36,4 2:00,6
2074Mieskonen Ari8(12) 20:41,7 2:05,9
2160Santala Kim6(2) 20:42,2 2:06,4
2265Sahila Aki7(2) 20:56,9 2:21,1
2349Minkkinen Vesa4(7) 20:57,3 2:21,5
2467Kallioniemi Henri7(3) 21:02,1 2:26,3
2576Rantanen Keijo8(13) 21:05,4 2:29,6
2661Moilanen Aukusti6(3) 21:05,8 2:30,0
2748Saari Ilpo4(8) 21:07,4 2:31,6
2857Ruusiala Hannu4(9) 21:08,2 2:32,4
2966Ylinen Joni7(4) 21:12,1 2:36,3
3059Pihlman Kai6(4) 21:24,4 2:48,6
3153Järvinen Asko4(10) 21:25,2 2:49,4
3269Aro Otto7(5) 21:26,6 2:50,8
3358Lindroos Harras4(11) 21:30,0 2:54,2
3462Syvänoro Tero6(5) 21:35,0 2:59,2
3570Ylennysmäki Jouni7(6) 21:38,4 3:02,6
3656Wirtanen Kari4(12) 21:40,5 3:04,7
3773Lindlöf Albert8(14) 21:49,2 3:13,4
3872Haapasalmi Esko7(7) 21:56,3 3:20,5
3983Kananoja Jussi8(15) 22:11,9 3:36,1


Keskeyttäneet: 68, Jutila Tomi, 3B, Tekninen vika   -   71, M√§kinen Juuso, 2B, Ulosajo   -   75, M√§kitalo Markus, 3B, Tekninen vika   -   78, Talso Jan, 3B, Tekninen vika   -   82, Kauppinen Juho, 3B, Ulosajo